Produkty

Stawiam na świadomy wybór i jakość materiałów, z których korzystam. Zarówno plakaty, jak i kartki okolicznościowe drukuję na certyfikowanym papierze marki Ilford o wysokiej gramaturze i matowym wykończeniu.

Chcę zapewnić naszym produktom bezpieczny, ale też możliwie ekologiczny transport. Zamówienia wysyłam w kartonowych opakowaniach, minimalizując użycie taśmy i folii. Wiem, jak ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego dbam o to, by moje przesyłki były estetyczne i sprawiły Wam prawdziwą przyjemność. Szczegółów szukajcie w naszych mediach społecznościowych – facebooku i instagramie!

Płatność i dostawa

Zakupy na matyldadaktyl.pl możecie sfinalizować, korzystając z serwisu Przelewy24. Wystarczy wybrać jedną z metod, podać odpowiednie dane, wykonać przelew z Waszego konta bankowego lub płatność BLIK. Szybko, bezpiecznie i wygodnie!

Kiedy otrzymam potwierdzenie przelewu, zaczynam realizację Waszego zamówienia. Część produktów mam w swoim mikro-magazynie, część drukuję specjalnie dla Was – dlatego czas oczekiwania na realizację może wynosić od dwóch do pięciu dni roboczych, do których należy dodać czas wysyłki (1-2 dni).

Przesyłki dostarczam do Was za pośrednictwem kuriera lub przez paczkomaty – koszt dostawy to 15 zł. Oferuję także możliwość bezpłatnego odbioru przygotowanego zamówienia w centrum Krakowa (ul. Pawlikowskiego) – o szczegółach poinformujemy w mejlu po wybraniu tej formy odbioru.